DanskEnglishStrandgaardenHotelletRestaurantenAktiviteterSpaKontaktBooking

 

Startliste - Fannemandsruten 10,3 km.

Starttid: 10:45

Opdateret 24 maj 2016

Vi har modtaget din tilmelding, når dit navn står på listen herunder

Modtager vi ikke betaling indenfor 5 dage, vil din tilmelding blive slettet.

Nr. Navn Postnummer Klub Fødsels år
200 Anette Sørensen   Farsø Tri & Trim 1953
201 Anitta Hole   Farsø Tri & Trim 1973
202 Anne Marie Støttrup   Farsø Tri & Trim 1950
203 Bente Lykkegaard   Farsø Tri & Trim 1957
204 Bo Rasmussen   Farsø Tri & Trim 1979
205 Connie Vestergaard   Farsø Tri & Trim 1962
206 Dagny Lodberg   Farsø Tri & Trim 1960
207 Erling Pedersen   Farsø Tri & Trim 1949
208 Jan Lodberg   Farsø Tri & Trim 1960
209 Jessie Pedersen   Farsø Tri & Trim 1949
210 Mai-Britt Rasmussen   Farsø Tri & Trim 1979
211 Marianne Villadsen   Farsø Tri & Trim 1970
212 Palle Folkerman   Farsø Tri & Trim 1945
213 Preben Andersen   Farsø Tri & Trim 1970
214 Bettina Himmelstrup     1967
215 Tina Henriette Christensen     1968
216 Mette S Herskin 9500   1970
217 Maria Grauers Sverige   1962
218 Lova Grauers Wiktorin Sverige   2001
219 Anne-Mette Mortensen     1962
220 Tine Toft Jensen 9400   1975
221 Rie Thorlund Winther 9000   1975
222 Filip Gaarde 8600   2003
223 Mette Odgaard 9940   1965
224 Marianne Nielsen 7120   1949
225 Børge Sønderby     1954
226 Mette Holm Sønderby     1962
227 Göran Axelsson Sverige   1951
228 Anne Abildgaard     1958
229 Lisa Kristensen 9900   1972
230 Lone Andersen 9800   1970
231 Peter Wewer Melby Norge   1957
232 Hans-Christian Grung-Olsen Norge   1988
233 Per-Oluf Isaksson Sverige   1953
234 Jens Erik Pedersen 9940   1966
235 Karen Jørgensen 9870   1965
236 Kurt Jakobsen 9870   1960
237 Lene Jørgensen 9870   1961
238 Marian Thomsen 9870   1959
239 Helle Bermann     1962
240 Helle Kristensen 9300   1965
241 Lars Brandt 9300   1960
242 Kent Larsen 9970   1962
243 Poul Larsen 9970   1968
244 Sidse Larsen 9970   2000
245 Flemming Skorstengaard 8370   1974
246 Bjarne Nielsen 8800 Lynghøjen 1956
247 Lise Reese 8800 Lynghøjen 1962
248 Alexander Reese 8800 Lynghøjen 1990
249 Frederik Reese 8800 Lynghøjen 1994
250 Stine Hedegaard Nielsen 8800 Lynghøjen 1988
251 Mathias Hedegaard Nielsen 8800 Lynghøjen 1991
252 Malene Madsen 8800 Lynghøjen 1990
253 Joachim Grandjean-Thomsen 8800 Lynghøjen 1984
254 Thomas Abildgaard 9000 Team Fatima 1983
255 Pernille Urth 9000 Team Fatima 1985
256 Anna S Kristiansen 7840   1964
257 Lise Grunnet     1943
258 Anni Voergaard     1963
259 Sigrid Tollefsen Norge   1969
260 Nina Moe-Nilssen Norge   1969
261 Ute Haarmann Tyskland   1961
262 Pia Andersen 9300   1959
263 Karin Jensen 8520   1969
264 Anita Pedersen 8520   1969
265 Bjarne Aagreen 9300   1964
266 Preben Jensen 9300   1978
267 Jane Kristensen 9970   1973
268 Anne-Louise Wetche   Farsø Tri & Trim 1969
269 Ann-Sophie Høffner   Farsø Tri & Trim 1977
270 Gitte Sørensen   Farsø Tri & Trim  
271 Hans Henrik Endersen 3460   1955
272 Karin Okholm 8000   1959
273 Mikkel Kristensen 9970   2002
274 Kamilla Bartholomæussen 9000   1981
275 Jane Bünemann 9900   1951
276 Søren Hansen Lykkegaard 5700   1969
277 Mark Norup Homann 8680   1974
278 Gitte Holm 8600   1956
279 Peter Holm 8600   1955
280 Erik M Nørgaard   Farsø Tri & Trim 1962
281 Ida Schrøder 9300   1957
282 Ole Hjort Jensen     1948
283 Lene Ørsted Jensen     1945
284 Bibsen Guldhammer Mogensen     1961

 

 

KortRejse til LæsøLæsø infoLæsø FilmMaratonFacebook